Elmalı Tel Örgü

manavgat tel örgü

Öz Tok Tel Örgü ve Çit Sistemleri başta Elmalı tel örgü alanı olmak üzere Elmalı tel çit ve Elmalı tel fiyatları konusunda uzmanlaşmış ekibiyle siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Elmalı tel fiyatlarını araştırıyorsanız tam adresindesiniz. Elmalı dikenli tel, Elmalı jiletli tel, Elmalı tel firmaları, Elmalı tel örgü şirketleri, Elmalı direk üstü tel çit, Elmalı bahçe çit uygulamaları, Elmalı panel çit, Elmalı boru çit uygulamaları gibi alanlarda Öz Tok Tel Örgü olarak hizmetinizdeyiz.

Tel Örgü Nedir?

Tel örgü, galvanizli telin birbirlerine örülerek yapılmasından meydana gelmektedir. Tel örgülerde kullanılan telin kalınlığına ve gözenek genişliğine göre hem kalite hemde fiyat değişmektedir.

Tel çit, uygulanmak istenen çit sisteminde tel kullanılmasıdır. Tel çit firmaları ve çevrilmek istenen bölgeleri daha güvenli hale getirmektedir.

Tel Örgü ve Tel Çit Kullanım Alanları

Tel Örgü ve Tel Çit genellikle güvenlik amaçları kullanılmaktadır. Bu ürünün genel olarak kullanıldığı alanlar ise şu şekilde; Askeri Alanlar, Havaalanları, Fabrika Ambar ve Depoları, Tarlalar, Çiftlikler, Park ve Bahçeler, Otoyollar, Organize Sanayiler ile birlikte Siteler ve Apartman Çevrelerinde tercih edilmektedir.