Mersin Tel Örgü

alanya tel örgü

Öz Tok Tel Örgü ve Çit Sistemleri başta Mersin tel örgü alanı olmak üzere Mersin tel çit ve Mersin tel fiyatları konusunda uzmanlaşmış ekibiyle siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Mersin  tel fiyatlarını araştırıyorsanız tam adresindesiniz. Mersin dikenli tel, Mersin jiletli tel, Mersin tel firmaları, Mersin tel örgü şirketleri, Mersin  direk üstü tel çit, Mersin bahçe çit uygulamaları, Mersin panel çit, Mersin boru çit uygulamaları gibi alanlarda Öz Tok Tel Örgü olarak hizmetinizdeyiz.

Tel Örgü Nedir?

Tel örgü, galvanizli telin birbirlerine örülerek yapılmasından meydana gelmektedir. Tel örgülerde kullanılan telin kalınlığına ve gözenek genişliğine göre hem kalite hemde fiyat değişmektedir.

Tel çit, uygulanmak istenen çit sisteminde tel kullanılmasıdır. Tel çit firmaları ve çevrilmek istenen bölgeleri daha güvenli hale getirmektedir.

Tel Örgü ve Tel Çit Kullanım Alanları

Tel Örgü ve Tel Çit genellikle güvenlik amaçları kullanılmaktadır. Bu ürünün genel olarak kullanıldığı alanlar ise şu şekilde; Askeri Alanlar, Havaalanları, Fabrika Ambar ve Depoları, Tarlalar, Çiftlikler, Park ve Bahçeler, Otoyollar, Organize Sanayiler ile birlikte Siteler ve Apartman Çevrelerinde tercih edilmektedir.