Samsun Tel Örgü

alanya tel örgü

Öz Tok Tel Örgü ve Çit Sistemleri başta Samsun tel örgü alanı olmak üzere Samsun tel çit ve Samsun  tel fiyatları konusunda uzmanlaşmış ekibiyle siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Samsun tel fiyatlarını araştırıyorsanız tam adresindesiniz. Samsun dikenli tel, Samsun  jiletli tel, Samsun tel firmaları, Samsun tel örgü şirketleri, Samsun direk üstü tel çit, Samsun bahçe çit uygulamaları, Samsun panel çit, Samsun boru çit uygulamaları gibi alanlarda Öz Tok Tel Örgü olarak hizmetinizdeyiz.

Samsun Tel Örgü Nedir?

Tel örgü, galvanizli telin birbirlerine örülerek yapılmasından meydana gelmektedir. Tel örgülerde kullanılan telin kalınlığına ve gözenek genişliğine göre hem kalite hemde fiyat değişmektedir.

Tel çit, uygulanmak istenen çit sisteminde tel kullanılmasıdır. Tel çit firmaları ve çevrilmek istenen bölgeleri daha güvenli hale getirmektedir.

Tel Örgü ve Tel Çit Kullanım Alanları

Tel Örgü ve Tel Çit genellikle güvenlik amaçları kullanılmaktadır. Bu ürünün genel olarak kullanıldığı alanlar ise şu şekilde; Askeri Alanlar, Havaalanları, Fabrika Ambar ve Depoları, Tarlalar, Çiftlikler, Park ve Bahçeler, Otoyollar, Organize Sanayiler ile birlikte Siteler ve Apartman Çevrelerinde tercih edilmektedir.

ÖZ TOK TEL TÜRKİYE’NİN HER YERİNE HİZMET VERİYOR! HEMEN ARAYIN!

Öz Tok Tel Örgü ve Çit Sistemleri

Adres: Yavrudoğan Mahallesi, Antalya Karayolu Üzeri, No: 117 Manavgat / ANTALYA

E-Mail: oztoktel@gmail.com

Tel: (0242) 752 30 02

GSM: (0537) 640 53 70