Malatya Tel Örgü

alanya tel örgü

Öz Tok Tel Örgü ve Çit Sistemleri başta Malatya tel örgü alanı olmak üzere Malatya tel çit ve Malatya tel fiyatları konusunda uzmanlaşmış ekibiyle siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Malatya tel fiyatlarını araştırıyorsanız tam adresindesiniz. Malatya dikenli tel, Malatya jiletli tel, Malatya tel firmaları, Malatya tel örgü şirketleri, Malatya direk üstü tel çit, Malatya bahçe çit uygulamaları, Malatya panel çit, Malatya boru çit uygulamaları gibi alanlarda Öz Tok Tel Örgü olarak hizmetinizdeyiz.

Malatya Tel Örgü Nedir?

Tel örgü, galvanizli telin birbirlerine örülerek yapılmasından meydana gelmektedir. Tel örgülerde kullanılan telin kalınlığına ve gözenek genişliğine göre hem kalite hemde fiyat değişmektedir.

Tel çit, uygulanmak istenen çit sisteminde tel kullanılmasıdır. Tel çit firmaları ve çevrilmek istenen bölgeleri daha güvenli hale getirmektedir.

Tel Örgü ve Tel Çit Kullanım Alanları

Tel Örgü ve Tel Çit genellikle güvenlik amaçları kullanılmaktadır. Bu ürünün genel olarak kullanıldığı alanlar ise şu şekilde; Askeri Alanlar, Havaalanları, Fabrika Ambar ve Depoları, Tarlalar, Çiftlikler, Park ve Bahçeler, Otoyollar, Organize Sanayiler ile birlikte Siteler ve Apartman Çevrelerinde tercih edilmektedir.

ÖZ TOK TEL TÜRKİYE’NİN HER YERİNE HİZMET VERİYOR! HEMEN ARAYIN!

Öz Tok Tel Örgü ve Çit Sistemleri

Adres: Yavrudoğan Mahallesi, Antalya Karayolu Üzeri, No: 117 Manavgat / ANTALYA

E-Mail: oztoktel@gmail.com

Tel: (0242) 752 30 02

GSM: (0537) 640 53 70