Sinop Tel Örgü

alanya tel örgü

Öz Tok Tel Örgü ve Çit Sistemleri başta Sinop tel örgü alanı olmak üzere Sinop tel çit ve Sinop tel fiyatları konusunda uzmanlaşmış ekibiyle siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Sinop tel fiyatlarını araştırıyorsanız tam adresindesiniz. Sinop dikenli tel, Sinop jiletli tel, Sinop tel firmaları, Sinop tel örgü şirketleri, Sinop direk üstü tel çit, Sinop bahçe çit uygulamaları, Sinop panel çit, Afyon boru çit uygulamaları gibi alanlarda Öz Tok Tel Örgü olarak hizmetinizdeyiz.

Sinop Tel Örgü Nedir?

Tel örgü, galvanizli telin birbirlerine örülerek yapılmasından meydana gelmektedir. Tel örgülerde kullanılan telin kalınlığına ve gözenek genişliğine göre hem kalite hemde fiyat değişmektedir.

Tel çit, uygulanmak istenen çit sisteminde tel kullanılmasıdır. Tel çit firmaları ve çevrilmek istenen bölgeleri daha güvenli hale getirmektedir.

Tel Örgü ve Tel Çit Kullanım Alanları

Tel Örgü ve Tel Çit genellikle güvenlik amaçları kullanılmaktadır. Bu ürünün genel olarak kullanıldığı alanlar ise şu şekilde; Askeri Alanlar, Havaalanları, Fabrika Ambar ve Depoları, Tarlalar, Çiftlikler, Park ve Bahçeler, Otoyollar, Organize Sanayiler ile birlikte Siteler ve Apartman Çevrelerinde tercih edilmektedir.

ÖZ TOK TEL TÜRKİYE’NİN HER YERİNE HİZMET VERİYOR! HEMEN ARAYIN!

Öz Tok Tel Örgü ve Çit Sistemleri

Adres: Yavrudoğan Mahallesi, Antalya Karayolu Üzeri, No: 117 Manavgat / ANTALYA

E-Mail: oztoktel@gmail.com

Tel: (0242) 752 30 02

GSM: (0537) 640 53 70